09 Nisan 2013 #1732873

Ttnet Bağlantı Ve Hız Problemi Çözülmüyor!

Bir aydır internet bağlantı hızından hiç memnun değilim.Sebebi,ttnet ile anlaşmamızda 8 mbs olan internet hızı ne yazıkki 1mbs bile olmuyor. Bir aydır bağlantı sorunları yaşıyorum.Herhangi bir işim olduğunda internete tıkladığımda çok yavaş açılıyor,ve çoğu zaman hiç açılmıyor.Açıldığı zaman bir siteye veya youtube tarzı bir yere girmeye çalıştığımda adeta can çekişiyor.


Uğraşlar sonucu sitelere girdiğimde bu seferde eskisi gibi birşeyler indirmeye çalışsam bağlantı hızı ya hiç olmuyor yada çok yavaş oluyor. Zaten sonradan kopuyor.Müşteri hizmetlerini aradım ama sonuç yok. Bizden verecekleri hizmet karlışığında Parasını tıkır tıkır alanlar neden sorunlara gelince çare bulamıyorlar.

Alişan 23 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön