20 Nisan 2013
#1754561

Ttnet Bağlantı Ve Hız Problemi!

Yıllardır ttnet aboneliğim var son 1 aydır hiç bu kadar sinir bozucu internet kullanmamıştım. İnternet hız ve bağlantı sorunları yaşıyorum.Teknik hiçbir problem yok ev kullanıcısıyım,3 modemde ayrı ayrı denememe rağmen kablolarımı kontrol etmeme rağmen sürekli bağlantı ve hızda sorun var.


Bilgisayarlarım da virüs vs yok 2 bilgisayarda sorunsuzdur. Genel olarak ttnet ten memnunum,ben sorunun servis sağlayıcılarından kaynaklandığını düşünüyorum hatta eminim. Bölgesel sorun olmadığını online işlem merkezinden baktım ama bu bölgede sürekli internetten yakınan arkadaşlarım olduğunu öğrenince bölgesel olduğu kanaatindeyim.İnternet kalitemin artırılmasını bekliyorum.

Mücahit Mücahit 78 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları