09 Eylül 2013 #2002200

TTNET Bağlantı Ücreti Alınmayacaktı!

TTNET aboneliğim taşındığım yerde altyapının henüz hazır olmaması sebebi ile bizim talebimiz olmaksızın iptal edildi. Bunun üzerine yaptığımız görüşmelerde, altyapı geldiğinde yapacağımız yeni abonelik işlemi için bağlantı ücreti alınmayacağı söylendi. Ancak faturaya hala her ay 3 lira bağlantı ücreti taksiti yansıtılıyor. Defalarca görüşmemize rağmen sonuç alamıyoruz.

Büşra 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön