08 Nisan 2013

Ttnet Bağlantı Sürekli Kopuyor!

7 yıllık Ttnet kullanıcısıyım bir çok problemle karşılaştım genelde kendim hallettim. 02. 04. 2013 Tarihinden itibaren internetimden ne yazık ki pek faydalanamıyorum. Bağlantım sürekli kopuyor ve bağlantı hızım çok yavaş. Kablo ve modemi kontrol ettim sorun yok modem arayüzünü de kontrol ettim hiç bir problemle karşılaşmadım.


Aynı problem yüzünden bir arkadaşımda benim gibi mağdur durumda. Sorunumla ilgilenirseniz sevinirim aksi durumda aboneliğimi değiştirmeyi düşünüyorum.

Erdi 46 Okunma

Cevaplar

  • Erdi12 Nisan 2013

    Probleme yönelik bir çözüm 2 hafta olmasına rağmen gerçekleşmedi.Verdiğim paranın karşılığını alamıyorum ve aboneliğimi değiştirmekten başka çözüm kalmadığını düşünüyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından 09/04/2013 tarihinde bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön