12 Eylül 2013 #2008544

TTNET Bağlantı Sürekli Kesiliyor ve Fatura Fazla Geliyor!

TTNET 189*****2786 hizmet numarası ile İnternet kullanıcısıyım. Yaklaşık bir yıl önce TTNET yalın İnternet aldım. Aldığımda her şey dahil (KDV kurulum modem) 60,00 TL idi. Ona göre sözleşmeye imza attım.


Nasıl olduysa bana hiç bir haber vermeden, hiç bir bilgi vermeden, İnternet paketim ultranet 16 Mbps yükseltilmiş. Müşteri hizmetlerini aradığımda fazla fatura geliyor diye bana cevabı paketimin yükseltildiğini söylüyorlar. Neden diye sorduğumda herhangi bir cevap alamıyorum.

İsmail 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön