12 Ekim 2013

TTNET Bağlantı Sürekli Kesiliyor!

9 ekim akşam üstü İnternet bağlantım kesildi. Eve gelen kabloda bağlantı yok. Aynı gün mahallemizde TTNET çalışması olmuş ve acaba gelir mi diye bekledik ama akşam geç saatlere kadar bağlantı gelmeyince TTNET müşteri hizmetlerini aradım arıza kaydı bildirdim. Perşembe günü yapılır gözü ile bakarken 2. gün halen bağlantım gelmedi.

Tekrar aradım 4440375 i. işte aciliyet bildirdik bekleyin dediler ama 3. gün olduğu halde halen yok. arıyorum çözüm yok. TTNET taahhütlü olduğum halde yıl başından itibaren TTNET'in en büyük rakibi firmaya geçme niyetim vardı bu aksaklık hızlandırmış oldu. 300-400 TL taahhüt bedelin öder ve giderim. Acilen bu işin çözülmesi gerekiyor.

Hüseyin 75 Okunma

Cevaplar

 • Hüseyin24 Ekim 2013

  Çözüm üretmeden tok satıcı

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Ekim 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Hüseyin12 Ekim 2013

  Halen cozulmedi

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Ekim 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön