19 Eylül 2015

TTNET Bağlantı Sorununun Bir Türlü Giderilememesi

TTNET firmasından sınırsız internet paketi kullanıyoruz. Bundan 2 ay önce aniden internetimiz kesildi. Teknik desteği aradık olay kaydı açıldı ve kontrol edileceği söylendi. Gelen teknik ekip modemin arızalı olduğunu söylediler. (daha önce taahhütlü verdikleri) modem garanti kapsamında kontrol edildi ve raporda modemde sıkıntı veya arıza olmadığı belirtildi. Tekrar bağladık ve yine internetimiz yoktu. Tekrar teknik destek ekibini aradık ve yine aynı cevap modeminiz arızalı, yine modemi gönderdik yine aynı rapor (modemde arıza yok bağlantı problemi). Gittik Media Markt'tan 230 TL karşılığı ADSL -VDSL modem aldım. Aradan iki ay geçti yine aynı problem ile karşı karşıyayız. İlgilenen yok.

Ahmet 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Eylül 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ahmet19 Eylül 2015

    Sürekli bı yarz cevaplar almaktan bıktım usandım. Eğer hizmet veremeyecekseniz iptal edelim bütün üyeliklerimizi. Birde fiber internet hizmeti sunduğunuzu söylüyorsunuz ve elit müşteri hizmetleri ekibinizi yönlendirdiğinizi söylediniz ama ne gelen var ne soran. Yazık size verdiğiniz paralara.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön