26 Nisan 2013 #1765466

Ttnet Bağlantı Sorununu Çözemiyor!

Ttnet yaklaşık 1 aydır süren problemimi çözememekte , çözmek istememektedir. 4 nisan tarihinde oluşturulan arıza kaydı zaman aşımında sürekli olarak kapatılıyor ama benim internet bağlantımın kopması problemi bir türlü çözüme kavuşmuyor. Ben müşteri hizmetleri ile görüştüğümde şunu yaparız bunu yaparız deniliyor aksiyon koca bir sıfır!


Herkes çözüme gitmektense topu atmakla yetiniyor. Müşteri hizmetleri santrale santral modem firmasına atıyor.. İnternet problemimi kopmadan bana sağlamayı becerebilecek mi TTNET bunu merak ediyorum? Tek istediğim kopmayan adam gibi internet gerçekten Adam gibi çözüm önerisi bekliyorum !!!!

Gökhan 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüştür. ADSL Hattındaki problem çözümlenmiş olup, gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Gökhan26 Nisan 2013

    Bu kontroller tam 22 gündür neden bitirilemiyor? Ttnet merdiven altı firmalar kadar bile hizmet verememesini neye borçlu? 22 gündür çözemediği problem için benim maduriyetimi gidermek için nasıl bir aksiyon almayı düşünüyorsunuz ? Ve ben neden buna katlanmak zorunda bırakılıyorum? Biraz empati yaparak cevaplayınız.otomatik ve plitik cevaplar yazmayın çözüm önerin samimi olun yeterli. Laf cambazlığına ihtiyacım yo sadece çözüm!

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön