09 Haziran 2014

TTNET Bağlantı Sorunumu Gideremiyor!

1821172199 hizmet numaralı 2 yıllık TTNET abonesiyim. Yaklaşık 1.5 2 aydır bağlantımla ilgili problemlerim var. Müşteri hizmetlerini 2 defa arayıp arıza kaydı açtırdım. Gerekli kontrolleri yapıp beni aradılar. Her defasında şuan bir problem var mı deyip kapattılar.


Kendilerine problemimin anlık olmadığını, bağlantımın belirli periyotlarla kesildiğini söyledim. Suan yine bağlantım kesildi. 'Ağ kullanılamıyor. Sertifikanızın süresi doldu' , 'Bu ağa bağlanılamıyor çünkü internet bağlantısı çok yavaş' gibi hatalar veriyor sürekli bağlantım.


Sorunumun giderileceği yok. Taahhütüm devam ettiği için iptalde edemiyorum.

Baransel 123 Okunma

Cevaplar

  • Baransel13 Ocak 2015

    Asla asla asla..

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön