29 Ocak 2014 #2263195

TTNET Bağlantı Sorunum Giderilmiyor!

Daha önce de belirttiğim sık bağlantı kopması, hızın yavaşlaması şikayetlerim devam ediyor. Modemin yeri değişmedi, toplam 4 bilgisayarımın dördünde de ve cep telefonlarından bağlantıda da sık kopma ve yavaş çalışma şikayeti devam ediyor.


Daha önce verdikleri cevaplar da yasak savma türünde. Bildikleri sadece günün en yorgun olduğumuz saatinde arayıp kampanya propagandası yapmak ya da bir günlük gecikmede bile faiz bindirmek. Adreslerini bilsem, götürüp modemimi onlara hediye edeceğim. Lütfen donuk bir ifadeyle sorun giderilmiştir şeklinde yanıltıcı mesaj yazmasınlar, kendilerine kızdırmasınlar, ayıp oluyor.

Konuralp 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön