22 Nisan 2013

Ttnet Bağlantı Sorunum Çözülemiyor!

Elektrikler gidip geldiği zaman, ya da modemimin fişini çektiğim zaman kullanmış olduğum Ttnet bağlantım kopuyor. Müşteri temsilcisi ile yapmış olduğum görüşmede arıza kaydı açılıyor. Arıza kaydı açıldıktan 2 gün sonra anca netim geliyor. 30 gün içinde yaklaşık 10 gün kaybım oluyor. Bu sorunu sözde Müşteri Temsilcilerine anlata anlata bıktım. Her seferinde arıza kaydı açılıyor ama sonuç üretemiyorlar. Ve şu an hala evimde internet bağlantısı yok. Ne kadar sürecek bu durum? Aylık 66.90 TL ücret ödüyorum. Bu sorunun derhal çözülmesini istiyorum. Aksi taktirde Tüketici Haklarına başvuracağım.

Hüseyin 19 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön