25 Ocak 2014 #2256541

TTNET Bağlantı Sorunu Yaşıyorum!

Uzun yıllardır TTNET kullanıcısıyım. Ne zaman ki Fiber kullanımına geçildi bağlantı sorunum başladı. Teknik servisten geldiler ve kapı alarmının telefon hattına bağlı olabileceğini, ayırıcı da sorun olabileceğini söyleyip gittiler. Hatta int hızımı azaltırsam bağlanabileceğimi de eklediler.


Bunca yıl sıkıntı çekmemişim alarmdan-telefon-int bağlantılarından şimdi bunları bana bahane gösteriyorlar ve bir türlü internet bağlantı sorunumu gideremiyorlar. 3 kere modem değiştirdim.Yapamadıkları fiber bağlantısını müşteriye bağlıyorlar ve iptal ettirdiğinizde ceza ödemeniz gerekiyor.Aylardır kullanmadığım internet parası ödüyorum.

Zeynep 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön