05 Nisan 2013 #1727261

Ttnet Bağlantı Sorunu Ve Haksız Kazanç!

Ocak 2013 ayında abone olduğum yalın internette devamlı bağlantı sorunları yaşıyorum. 68 tl aylık ödeme yapıyorum bir ay sonra sınırsız internet için 49 tl. lik kampanya oldu. Buna geçmek istedim kendi kampanya süreniz dolmadan geçemezsiniz dediler. Yenibosna "Delikan köse" Ttnet bayisinde çalışan G*** A. adlı kişi beni açıkça yanlış bilgilendirmiş ve bunu kendisi de itiraf etmiştir. Bana karşı umursamaz ve saygısız tavırlarda bulunmuştur. Diğer çalışanlar buna şahittir. Yavaş ve sorunlu internet için her ay benden haksız olarak 68 tl alınmaktadır. Sanayi Bakanlığı'na ve tüm üst düzey ilgili kurumlara şikayetlerimi iletiyorum. Bu işin peşini bırakmayacağım.

Gürkan 77 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Gürkan09 Nisan 2013

    Bugün 16 sularında TTNET tarafından arandım ve ismi Tahsin olan 162 nolu personel bana açıkça yanlış bilgilendirme yapmıştır. Konuşma kayıtlarını delil olarak tüketici mahkemesine sunacağım. Bana 49.90 lık kampanyanın iki senelik olduğunu ikinci senesinde 78 tl ye çıktığını söylemiştir. konuşma esnasında internetten kampanya ayrıntılarını bulup kendine söylediğimde söylediklerini inkar etmiştir. Böyle bir rezillik dünyanın hiçbir tarafında yaşanamaz. Gerekirse bu konuyu Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine taşıyacağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön