06 Ağustos 2013

TTNET Bağlantı Sorunu Çözülmüyor!

Her ay internetim gidior ve her ay onarım için 20 TL ödüyorum. Her ay gerçekleşiyor ve bir haftadır onarılması için arıyorum, kimse yardımcı olmuyor. Sadece bir kez ekip geldi kablo alın dedi, aldık. Şimdi kaç gün geçti kimse gelmiyor aradığımız halde. Kullanmadığım günlerin parasını da veriyorum. TTNET üyeliğimi kesinlikle kapatmayı düşünüyorum. Kimse yardımcı olmuyor!

Tc 209 Okunma

Cevaplar

  • Tc14 Ağustos 2013

    Hiçbir sorunumuza cozum bulmadilar kesinlikle birdaha asla

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön