05 Eylül 2013 #1994605

TTNET Bağlantı Sorunu Bir Türlü Giderilemedi!

Ayın 5'inde Smile ADSL' ye başvuru yaptım. 10 gün oldu hattım aktif hale gelmedi, sebebi sabit hattımda bir problem oluştu. Telekom'a ine çıka su yolu yaptım. Gümüşhane Türk Telekom müdürlüğü dediki Smile ADSL'den dolayı, TTNET satalım, hemen hattınız aktif olsun, peki dedik.


11 gün bekledim arıza giderilemedi. Türk Telekomun fikir ve çözüm bulamadığı yerde ben dedimki bari sabit hattıda iptal ettirelim sorun çözülmüyorsa yeniden aynı numaramızı alalım tamam çok iyi olur denildi, bu arada 10. görüşmemizdi Telekom'cu arkadaşlarla. Neyse bir mesaj geldii 30 unda hattınız aktif hale geldi kullanabilirsiniz diye, yine olmadı. Bu sefer hatta problem varmış, iptal edin dedim, şimdide ettiler ama portum hala dolu.

Kayhan 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön