03 Ekim 2013

TTNET Bağlantı Sorunu!

Sınırsız internet abonesiyim İnternet'imde sürekli kopma yaşıyorum, bunun bir an önce düzeltilmesini istiyorum. Şikayette bulunduğumda arıza yok denildi ama arıza yoksa neden kopma yaşıyorum? Muhatap olacak kimse yok internetimin bağlı olduğu santral çok uzak olduğu için bu tür şikayetlerin olabileceği söylendi. (TTNET'te çalışan bir arkadaşım.) Bana daha yakın bir santrale alsınlar o zaman hem para ödüyoruz hem hizmet alamıyoruz. Bağlattığım abone numarası:0222 234*****. İrtibat numaram:050594*****

Melih 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön