13 Eylül 2013 #2010624

TTNET Bağlantı Sorunu!

Modemim de yaşadığım bağlantı sorunu nedeniyle 23.08.2013 tarihinde bir servis kaydı oluşturuldu. O günden bu güne kadar defalarca aramama rağmen hiç bir gelişme olmadı. Aşırı tepkiler sonucu eve bir servis gönderildi, o da sorunu çözemedi. Hatta, sorunu çözmek için evden aradığı numarayı, telefonun son arananlar kısmından bularak aramamızı söyleyip çekip gittiler.


Bu numarayı defalarca aramamıza rağmen telefonu açan kimse olmadı. Her gün arayarak sonuç almaya çalışmama rağmen, her seferinde yine kayıt açıp beklememizi istiyorlar. Bugün 13.09.2013 ve benim problemim hala çözülemedi. Ben, TTNET'in bu kadar yetersiz ve vurdumduymaz bir servis sistemi olduğunu bilmiyordum.

Berkant 68 Okunma

Cevaplar

  • Berkant20 Eylül 2013

    Sorunumu kendi imkanlarımla, deneme yanılma yoluyla çözdüm ve modemin arızalı olduğunu tespit ettim. Ama ne tarafınızdan gönderilen servis bozuntusu, ne de ttnet teknik ekibi, 23.08.2013 tarihinden 15.09.2013 tarihine kadar bana modemin arızalı olduğunu söyleyemedi ve sürekli arızanız inceleniyor diyerek sinir sistemimi bozdu. Üstelik sizin kendi basiretsizliğiniz yüzünden kullanamadığım bu süre için faturalandırılmama talebim de, modem arızalarında bu tür bir uygulamamız yok diyerek geri çevrildi. Siz olsanız ne yapardınız ? Çevrenizdeki insanlara ttnet servisinden memnun olduğunuzu söyleyebilir miydiniz ? Ama bu şekilde kendiniz açısından müthiş bir anti reklam kazandınız. Tebrik ederim. İşim gereği yüzlerce bayim ve binlerce tanıdığıma sizleri nasıl anlatacağımı ve ne şekilde önerilerim olacağını siz tahmin edebilirsiniz. Taahhüdümün bitmesini ve sizlerden ayrılmayı dört gözle bekliyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön