26 Haziran 2013

TTNET Bağlantı Sorunu!

22/06/2013 de İnternet bağlantı sorunu yaşadım. Müşteri hizmetleri ile görüştüm sinyal hatanız var en kısa sürede ekiplerimizce halledilecek dendi. 24/06/13 de tekrar aradım sorunun çözülmediğini halen mağdur olduğumu yineledim ve yetkili ile görüşmek istedim takım sorumlusu ile görüştürdüler aynı şeyler tekrarlandı, sonuç yok. 25/06/13 de tekrar aradım.

Sorunum giderilemedi ne durumdadır diye, 22/06/13 sözde tarafımdan teyit alınıp elit hizmet almak istemediğim belirtilip şikayetim kapatılmış, arkadaş nasıl bir sorumsuzluk anlayışıdır kimse beni aramadan şikayetimi nasıl kapatır mağduriyetimi gidermez. Bu nasıl bir lakayıt personel anlayışıdır. Bağlantı sorunumu çözemeyen TTNET den muzdaribim.

Süleyman 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön