16 Mayıs 2013 #1800027

Ttnet Bağlantı Sorunu!

Ttnet'in taahütlü sözleşme imzalarken vadettiği 8 MBPS'lik hız (!), hız testini yapmak için açacağım sayfayı bile 5 dakika sonra zar zor açarken,,aylardır 3 dakikalık bir klibi izlemek için 25 dakika önceden açıp beklemeden izleyemezken,müşteri hizmetlerini her aradığımda telefona çıkan her farklı temsilciden 'Buyrun ne şikayetiniz vardı?' şeklinde dalga geçermiş gibi bir sual duyup her birine en az 15 dakika derdimi anlatmaya çalışırken,bu şikayetimi aylardır dile getirmeme rağmen bir yetkili çıkıp da bana (oyalama taktiği) çözüm bulmazken, her ay ödediğim 60 küsür liralık parayı helal etmiyorum size Ttnet!

Alper 28 Okunma

Cevaplar

  • Alper01 Haziran 2013

    teknik alt yapımın yetersiz olduğunu soyluyorlar,peki ben o sozleşmeyi imzalarken bu alt yapı dediğiniz sey yeterli miydi ?

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön