06 Mayıs 2013

Ttnet Bağlantı Sorunu!

Ttnet abonesiyim. 25 gün önce bağlantı sorunlarım başladı. Modemi, evdeki tüm kabloları değiştirdim. Eve servis çağırıp Pc'mi kontrol ettirdim. Benden kaynaklı bir sorun olmadığı halde ttnetin sorunu çözmesi 1 hafta sürdü. Daha sonra internetim yine kopmaya başladı. Günlerce aynı süreci yaşadım. Aradığımda bizim tarafımızdan bir sorun görünmüyor dendi.


Nihayet servisler arazide bir düzeltme yaptılar. Aradan 4 gün geçti sorun tekrar etti Superonline'a geçiyorum ve Ttnet'i kapattırmam durumunda indirimli kampanyadan yararlandığım için yapılan indirimleri geri tahsil etmek için 250 TL'lik geçmişe yönelik bir borç çıkarıyorlar.


Ne yazık ki Ttnet'in kullanamadığım hizmeti için kapattırana kadar iki ayrı servis sağlayıcıya ücret ödemek zorunda kalacağım.

Kanıye 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön