02 Mayıs 2013 #1775389

Ttnet Bağlantı Sorunu!

29 Nisan 2013 de bağlana mamaya başladığım İnternet hattım ile ilgili 30 Nisan da başvuru yaptım. Bugün itibari ile halen İnternet bağlantım yok. Geçen ay içerisinde bir kaç kez daha arızalandı. Birini bildirmiştim. Her zaman aynı sıkıntı. Neden çözüm bulunmuyor bu duruma. Şu an itibari ile 4 gündür internetim yok. Bu nasıl bir hizmettir anlayamadım. 24 ay taahhüt verdik, bu taahhüt acaba tek taraflı mıdır?


Ben para ödeyeceğim, Hizmet? 'Hizmet Yok.' Para ödemeye ve hizmet almamaya devam. Bu durumda, Ttnet i arayıp iptal edelim diyorum, bir dünya para isteniyor. Tamam haklısınız, ben mağdur olmadan, iptal ettirmek istesem alın bu parayı. Kullanamadığım bir şeye para ödüyorum.

Fatih 40 Okunma

Cevaplar

  • Fatih03 Mayıs 2013

    5 nci gün halen internetim yok. nasıl bir adalettir bu anlamadım.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön