27 Nisan 2013 #1766024

Ttnet Bağlantı Sorunu!

10 ay önce Ttnet yalın net 6 paketine üye oldum. Yaklaşık her ay bağlantı problemi yaşıyorum. Hep aynı arıza mevcut ancak sorunu çözemiyorlar. Çağrı merkezi arıza kaydı oluşturmaktan başka bir şey bilmiyor ve kesinlikle yardımcı olmuyor. Son olarak 20 gündür bağlantım yok, sorunun modemden kaynaklandığı söylendi.


Önce eve kontrole gelen görevli sonra da çağrı merkezi tarafından sürekli yanlış yerlere yönlendirildim. 3 ay önce yapılan değişiklikten kimsenin haberi yok. Gün içinde çağrı merkezini iki kez aradım ve iki farklı şekilde yönlendirildim.İşin kötüsü kullanamadığım internetin faturası kesiliyor ve ben ödemek zorunda bırakılıyorum. Bu nasıl bir hizmet anlayışı?

Sıdıka 61 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön