04 Nisan 2013 #1725600

Ttnet Bağlantı Sorunu!

06.04.13 tarihinde İzmit/Kocaeli den 3lü avantaj kampanyasına başvuru yaptım. 03.04.13 te üyeliğim aktif hale geldi. Bir türlü internete bağlanamadım. Arıza kaydı oluşturunca Körfez Ttnet üyeliğimin hiper yerine yanlışlıkla fiber yapıldığını düzeltilmesi gerektiğini söyledi. Başvuruyu yaptığım İzmit bayiyi aradığımda telekomdan yanıt bekliyoruz dedi.


Müşteri hizmetlerini aradığımda Türk Telekom Müdürlüğüne gitmem ve abonelik türümü değiştirmem gerektiğini söylüyor. Benim adıma yanlış başvuru yapan İzmit Ttnet bayisinin hatasını ben neden düzelteyim. Daha internet bağlanmadan problem çıktı nasıl hizmet anlayışıdır anlamadım.

Fatih 314 Okunma

Cevaplar

 • Fatih10 Nisan 2013

  Sonunda paket değiştirmekte çare bulduk. Aynı fiyata tivibusuz paket almış olduk :( Problemin çözülmesine sevindim ama zoraki oldu.

 • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Fatih05 Nisan 2013

  Son durum şöyle; müşteri hizmetleri ttnet müdürlüğüne gidip vdsl den adsl ye geçiş yapmamı istedi. bugün ttnet müdürlüğüne gittim tivibu aktif olmadan bu işlemi yapamam dedi. tivibu için daha önce evime gelen ekipte internet bağlantınız olmadan tivibu kuramayız dediler. diyeceğim hiçbir şey kalmadı. yarın aboneliğimi iptal edip hakkımı hukukş yollarla arayacağım. 5 gündür müşteri hizmetleri, teknik ekip, bayi ve ttnet müdürlüj personeli psikolojimi bozdu. buna kimsenin hakkı yok. ttnete kimse bulaşmasın, müşteri memnuniyetinin m si yok.

 • Fatih05 Nisan 2013

  TTNET e 31.03.13 te abone oldum halen internetim, telefonum ve tivibu bağlantım tamamlanmadı. Müşteri hizmetleri sadece arıza kaydı alıyor hiç yönlendirme yapmıyor. Başvuru yaptığım İzmit/Kocaeli TTnet bayisi TTnet'ten haber bekliyoruz diyor. Sorunu kim çözecek henüz o merciye ulaşabilmiş değilim. Zaten birkaç gün içinde problem çözülmez ise aboneliğimi iptal ettireceğim ve uğramış olduğum mağduriyeti de ilgili tüketici hakem heyetlerine ulaştıracağım.

 • Fatih05 Nisan 2013

  Bugün tivibu paketini kurmaya arkadaşlar geldi. Saolsunlar ilgili arkadaşlardı yalnız problemimin santralle ilgili olduğunu söylediler. İnternet bağlantı problemimi ve telefon bağlantı problemimi çözemeden gittiler. Ne müşteri hizmetleri ne de başvuru yaptığım bayi yanıt veremiyor. Problemimi çözmesi gereken merciye ulaşamıyorum. Oturduğum yer ucra bir yer olsa anlayacağım ama başka servis sağlayıcıların fiber bağlantısı olan bir sitede oturuyorum. Özetle 4 gündür bir bağlantı problemi çözülmedi telekom özelleşmeden önce daha iyiydi :(

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön