04 Kasım 2014

TTNET Bağlantı Sorunu

TTNET yalın sınırsız İnternet paketine başvuruda bulundum, bana sözleşmeyi gönderdiler imzalayıp kimlik fotokopi ile tekrar gönderdim. Aradan 1,5 ay geçmesine rağmen hala İnternet'im bağlanamadı, arayıp durumumu sorduğumda şikayet kaydı açıyorlar tamam işleminiz en kısa sürede yapılacaktır deyip kapatıyorlar.


03.11.2014 tarihinde TTNET ten arayan bir bayan bana arşiv işlemleri için tekrar sözleşme imzalayıp göndermemi istedi ben karşı çıktım. Daha benim internetim bağlanmadan ne arşivlemesi yapıyorlar anlamadım. Anladığım tek şey benim sözleşmemi ve kimlik fotokopimi kaybettiler, bana arşiv adı altında tekrar istiyorlar, ve hala İnternet'im bağlanmadı.

Ali 52 Okunma

Cevaplar

 • Ali05 Kasım 2014

  teşekkürler ttnet 1,5 ay sonunda internetim bağlandı.

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Kasım 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ali04 Kasım 2014

  işte 444 0 375 nolu telefonu her aradığımda da aynı cevabı alıyorum. ''ilgili birimler tarafından kontroller devam etmektedir, en kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.''

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Kasım 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön