21 Mart 2013 #1696553

Ttnet Bağlantı Sorunu!

2 aydan uzun zaman önce Türk Telekom'a üyelik başvurusu yaptım 12 ay taahhüt karşılığında internet sözleşmesi yapıp modemimi aldım eve 5 den fazla kez gelen görevliler binada alt yapı yok kablo çekilmesi lazım elektrikçiyi arayın v. s. sözlerle kaçıp gidiyorlar her seferinde ve çok da aksi insanlar Şu an ortada taahhüt var modem bende bağlantı yok öyle bir durum var ne olacağı ada belli değil. 21. yüzyıldayız ve köylerde bile fiberinternet var sorarım ben o zaman o reklamlarda çıkanlar nedir acaba?

Cihat 21 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön