18 Temmuz 2014

TTNET Bağlantı Sorunu

2 haftadır bağlantı problemi nedeniyle müşteri hizmetlerini arayıp duruyorum. Hepsi farklı bir şey söylüyor. Oyuncak gibi modem aç modem kapat eee sonuç elde var sıfır. Problemi halletik diyorlar telefonu kapatır kapatmaz pat kopuyor bağlantı. Ne teknik ekibi bir şeyden anlıyor, ne müşteri temsilcileri. Böyle hizmet olmaz olsun.

Ahmet 1.630 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet24 Temmuz 2014

    sizin düzelttik dediğiniz internetindeeee vereceğiniz hizmetindeeeeee

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön