03 Şubat 2014

TTNET Bağlantı Sorunlarının Faturasını Müşterisine Çıkarıyor

Bağlantı sorunları nedeniyle aylarca hizmet alamadım. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım hiç bir şekilde sorunun çözümüne katkıda bulunmadılar. En sonunda hattımı iptal ettim. hizmet vermedikleri halde fatura göndermeye devam ettiler. Müşteri hizmetleriyle yaptığım telefon konuşmalarında her seferinde sorunun kendilerinden kaynaklandığını kabul ettiler ama sonuç yine değişmedi.

Celal 38 Okunma

Cevaplar

  • Celal07 Şubat 2014

    bence internet kullanımında ttnet son seçeneğiniz olmalı

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön