19 Şubat 2013 #1640654

Ttnet Bağlantı Sorunlarıma Kalıcı Çözüm İstiyorum!

Bu size açtırmış olduğum son 1 ay içerisinde 4. arıza kaydı.Her seferinde kalıcı çözüm için talep alıyorsunuz fakat hiç bir değişiklik olmuyor kalıcı bir sorundan başka. Sorun ve şikayetimi kime hangi yollar ile aktaracağımı şaşırıyorum.


Biz, internet hizmeti aldığımız sürece para kazanan bir şirketiz, sizin her arızanız da biz para kaybediyoruz. Gördüğüm kadarıyla hiç bir kalıcı çözüm yapılmıyor. Lütfen sorunumun en kısa sürede ve kalıcı olarak bir çözüme ulaşmasını istiyorum.

Alpay 18 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön