29 Mart 2013 #1714109

Ttnet Bağlantı Sorunları ve Hız Problemi!

Fiber interneti almaya başladığımdan beri internetim her 5-10 dakikada bir kopuyor. İnterneti bu koşullar altında kullanmak neredeyse imkansız. Ttnet çağrı merkezini aradığımda ise yaptıkları işlemler modemimi resetlemekten öteye gidemiyor.


Aylardır yaşadığım bu probleme hala bir çözüm yolu bulmuş değiller. En son şikayetimden sonra çözümü internet hızımı düşürmekle bulacaklarını zannettiler herhalde ki hızımı 14 Mbit seviyesine kadar düşürdüler.


Elbette bu hız düşürme yöntemi de sorunuma çare olamadı. Hala internetim sürekli kopuyor hatta bu şikayeti yazarken bile iki kez koptu. Ttnet'ten bir yetkili fiber interneti destekleyen yeni bir modem gönderceklerini söylediler fakat modem de gelmedi.

Sercan 63 Okunma

Cevaplar

  • Sercan21 Mayıs 2013

    Konu ile ilgili aylar geçmiş olmasına rağmen hala problemim sürüyor. TTNET sorunuma herhangi bir çözüm sunabilmiş değil!!

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön