05 Kasım 2013

TTNET Bağlantı Sorunları Giderilmiyor!

TTNET hiçbir şekilde çalışma yapmıyor. 35 adet farklı insanın abonenin dilekçesiyle Beyşehir ilçe müdürlüğüne başvuru yaptık bağlantı sorunuyla ilgili ve müdür bey ödenek gelmediğini söyledi. Bizim problemimizin çözüleceğini söyledi hiçbir şekilde çalışma olmadığı gibi faturalarımız halen gönderiliyor ve dilekçe fotokopileri elimde dilekçelerimize cevap bile verilmedi.


Aynı kişiler Tüketici Hizmetleri Mahkemesine başvuruda bulunduk, en kısa sürede sonucunu yine Sikayetvar sitesi aracılığıyla söylerim. Sadece şunu söylemek istiyorum, verilen bir hizmet yok 000, 1 mb hizmet gelse bile bir hizmet olduğu için mahkemeyi kazanamayacağımızı söyledi, bize 1 hafta 10 gün internet hiç olmadığı günler var..

Salih 67 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Salih06 Kasım 2013

    6 aydır bu üstte yazan ı gönderiliyor kontroller devam etmektedir deniliyor ne kontrolünden bahsediyorlarsa

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön