14 Mart 2014

TTNET Bağlantı Sağlayamıyor ve İletişim Hakkımı Engelliyor

TTNET Fibernet İnternet bağlantısı için TTNET'e başvuru yaptım, bir hafta sonra ellerinde fiber modem olmadığı için başvurum iptal edildi. Bir ay sonra tekrar başvuru yaptım ve yine ellerinde cihaz olmadığını söylediler, ilgili müdür yardımcısı ayırdıkları üç adet cihazdan bir tanesini benim için tahsis etme sözü verdi fakat dört gün geçti. Bu sefer de sistemlerindeki bir sorun yüzünden bağlantı sağlanamıyor.


Bağlantı adresindeki alt yapı sadece TTNET Fibere izin verdiği için diğer firmalardan ADSL yada FİBER bağlantı yaptırmam imkansız. TTNET bir ayı geçkin süredir internet bağlantısı sağlayamıyor ve iletişim hakkımı engelliyor.

Atakan 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön