20 Ocak 2014 #2243678

TTNET Bağlantı Problemleri Çözülmüyor!

Hizmet aldığımız numara ev arkadaşım üzerine kayıtlıdır. Senelerdir problem yaşamaktayız. Daha önce ödediğimiz faturaları ödenmemiş gösterip internetimizi kesip açma kapama ücreti aldılar. Bunun faturamızdan düşüleceğini söylediler gerçekleşmedi. Geçen ay 10 gün internetsiz kaldık.


Şimdi de internetimizde aşırı hız düşümü söz konusu ve eve gelen hatlarda problem var. Başka bir komşumuzla kablolarımız kısa devre yapıyormuş sanırım internetimiz sürekli gidip geliyor. Bu konuda işlem yapılacağını söyleyeli 2 hafta oldu. Hatlarımız çakışıyormuş. Benim dilimde artık tüy bitti. Şikayet taleplerimizi almıyorlar,üstüne üstlük fırça yiyoruz. Almadığım hizmetin parasını ödüyorum.Üstüne üstlük bir de zarar ediyoruz.

Nur 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön