22 Temmuz 2014

TTNET Bağlantı Problemimi Çözemedi!

4 gündür devam etmekte olan internet bağlantı sorunumun hala sözüm ona kocaman bir firma olan TTNET tarafından giderilememesi TTNET'in kalitesini gözler önüne sermektedir. İş fatura ödemesine geldimi hemen ödenmesini isterler ama ödemezsen hemen keserler. Sorunu gideremiyor sözüm ona büyük firma TTNET ama bana göre kötü bir firma.

Maksut 1.613 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön