09 Mayıs 2013 #1786980

Ttnet Bağlantı Problemimi Çözemedi!

216642**** numaralı telefon üzerinden ne yazık ki Ttnet internet hizmeti almaktayım. Sabit hat kullanmamakla beraber 0537 989 **** numaralı telefondan dönüş yaparsanız sevinirim. Ttnet Bağlantı problemleri akabinde defalarca aradığım halde müşteri ilişkilerinden gereken desteği alamamam. İnternet Kafe işletmecisi olarak bağlantı hızımın 8 mbıt olması gerekirken 0.5 mbit civarı olması.


Bölgesel bir problem olduğu,çevre Kafe ve evlerde de problem olmasına rağmen müşteri hizmetlerinin bölgesel bir çalışma yok sürekli olarak arıza kaydı almaları ve bu sorunumun sonuçlanmaması. İnternet cafe işletmecisi olarak böyle bir olaya sessiz kalmak istemiyorum.

Sedat 14 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüştür. Yapılan görüşmede probleminin giderildiği bilgisi alınmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön