21 Mart 2013 #1698270

Ttnet Bağlantı Problemimi Çözemedi!

İnternet aboneliğimi başlatalı 2 ay oldu ve hayatım da hiçbir şeye bu kadar pişman olmadım.Bir internet bağlantısı günde 30-40 defa kopar mı?Bu nasıl bir hizmet .Düşünün bir televizyon aldınız günün yarısı çalışıyor yarısı çalışmıyor,ne yaparsınız?Aldığınız yere götürürsünüz test ettirirsiniz ya değiştirir ya iade edersiniz değil mi?Size evet TV sorunluymuş, dediğiniz gibi çalışmıyor derlerse de bunun için birşeyler yapacaklarını anlarsınız.


TTNET Teknik destek birimini 2 aydır arıyorum ," evet hattınızda sürekli kopmalar görüyorum haklısınız" cevabını veriyorlar ama hiçbir şey yapmıyorlar yok alt yapı yok hatlar masallar masallar.Şu anda bu yazıyı yazana kadar 5 defa int koptu !Çözüm artık!

Serdar 21 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Serdar22 Mart 2013

    Şikayetimle ilgili evet bir şeyler yapılmış.Ne yapıldığını ve çözüm anlayışını söylüyorum: 8 Mbt e kadar olan internet hızımı zaten 2 mbt olarak kullanıyordum ,sağolsun TTNET 0,85 Mbt e düşürmüşler .Hakikatten bravo diyorum.Bizi saf zannediyorlar sanırım.Bu şekilde olamaz sayın TTNET başka çözüm rica ediyorum.Şikayetim devam ediyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön