13 Kasım 2014

TTNET Bağlantı Problemi 3 Haftadır Giderilemedi!

3 haftadır bağlantımda kopma ve hız problemleri yaşıyorum. Saatlerce müşteri temsilcileriyle konuşup arıza kaydı oluşturmaktan başka bir şey yapamadım. Arıza kaydı oluşturuluyor ve her ne hikmetse hiçbir sorun düzelmeden arıza kaydı kapatılıyor. Tabi ne arayan ne de soran var. Onlar arıza kaydını kapatıyor ben açtırıyorum. Bu süreçte bana bazen 0.06 KB internet bile kullandırdılar. 15 sene önce kullanırdık. TTNET gibi köklü bir firmanın bu kadar eksik olması müşterisine değer vermemesi çok kötü. Sorunumun çözümünü istiyorum.

Habib 237 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Habib13 Kasım 2014

    çağrı merkezini 3 haftadır zaten arıyorum. sadece arıza kaydı oluşturuluyor ve çözüm tabi ki yok. en son öğrendiğim dağıtıcı arızası olduğu. arayan müşteri temsilcisine ayrıntı sorduğumda. dağıtıcının ne olduğu, nerede olduğu, ne zaman düzeltileceği, hiçbir bilgisi yok. tek söylenen dağıtıcı arızası var , ar anacaksınız. peki 3 haftadır kullanamadığım İnternet, 0.06 mb hızda kullandığım İnternet kaynaklı mağduriyetim ne olacak?

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön