19 Haziran 2014

TTNET Bağlantı Kopuyor ve Çok Yavaş

Yaklaşık olarak 2 aydır internetim problemli. Kopma problemi var demek istiyorum, fakat genelde zaten yok. Benimle aynı bölgede bulunup aynı altyapıyı kullananlar 7mpbs hızla kullanıp problem yaşamıyorken ben 1mpbs hızın altında ve günün en fazla 1 saati kullanabiliyorum. 2 ayda belki 10-15 arıza kaydı oluşturdum fakat muhatap bile bulamadım.


En son müşteri temsilcisi tarafından bulunduğum bölgenin genel müdürlüğüne yönlendirildim. Müdür yoktu. Müdürün yerine görüştüğüm kişi başka şubedeki personele durumu mail atarak bildirdi ve o personelin yanına gidersem arızamın daha çabuk çözüleceğini söyledi. Arızamı bildirmem için 4440375 yetmiyor mu? 2 aydır internetim yok ve TTNET bu işi çözemiyor.

Volkan 266 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Volkan19 Haziran 2014

    Bu şikayeti zaten arızam 444 0 375 tarafından çözülemediği gibi çalışan personeller arası ona gidin buna gidin o halleder gibi ifadeler kullanıldığı ve hala çözülemediği için oluşturdum.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön