14 Aralık 2013

TTNET Bağlantı Kopuyor!

TTNET netlimitsiz paketini kullanmaktaydım, 13.12.13 18:00 sularında TTNET tarafından arandım ve kampanya tanıtımı yaptılar. Ultranetlimitsiz paketine geçme taahhütü verdim ve 10 dakika sonra modeme reset geldi tüm ışıkları kapanıp açılmaya başladı.O saatten bu yana ADSL ışığı yanıp sönüyor, daha da düzelmedi. Farklı bir modemle deneyeyim dedim fakat durum aynı ADSL ışığı yanıp sönüyor. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Mustafa 39 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Mustafa14 Aralık 2013

    444 0 375 nolu numarayı defalarca rahatsız etmeme rağmen sorunum hala bir çözüme kavuşmuş değil, dün 18:00 itibariyle bu zamana kadar bir mağduriyetim söz konusu ve mağduriyetimin giderilmesi adına dediğim saat ve günler arasındaki miktarın faturaya yansımamasını rica ediyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön