30 Mayıs 2013

Ttnet Bağlantı Kopması Ve Sorunlara Karşı Duyarsızlık!

Tam bir haftadır Ttnet'e sorun anlatıyorum ama hiç bir şekilde yardımcı olunmuyor hep aynı nakarat hat bağlantınız normal görünüyor deniliyor ama normal değil, her bağlandığım sayfada 2 dk olmadan düşüyorum ve bu fırtına sonrası oldu bilgisayara baktırdım sorun yok ev içi hatta baktırdım sorun yok modeme baktırdım sorun yok sorun sizde fırtınadan sonra oluştu artık yeter oyalamayı kesip bir çözüm bulun.


1 haftadır defalarca iletmeme rağmen gelip dış bağlantı kontrol edilmedi bu nasıl bir hizmet anlayışı bu? İnsanları delirtmek için mi varsınız bu kadarına bu kadar duyarsızlığa pes ben artık baş edemiyorum sizinle bugün şikayet dilekçesi verip hattımı da iptal ettireceğim.

Mine 62 Okunma

Cevaplar

  • Mine30 Mayıs 2013

    benim arıza kaydı hallolmuştur deyilip kapanıyo ama hiç bir şeyin hallolduğu yok yeter artık ilgilenin ben hala bi sayfaya girdiğimde 40 saniye olmadan sayfadan kopuyorum ya modem bilgisayar ev içi hat hepsine baktırdım sorun yok neden anlamak istemiyorsunuz fırtına sonrası oldu sizin normal dediğiniz hatlarda sorun aynı şey arkadaşada oldu onada aynı şeyi yaptınız ama sorun hat kablolarında çıktı gene yeter bu kadar duyarsız olunmazki benim arızam devam ediyor hiç bir şey yapıp arızamı düzeltmeden arıza kaydımı silemezsiniz

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön