15 Nisan 2013 #1744202

Ttnet Bağlantı Kopması Ve Düşük Hız!

Bağlantımın sürekli kopmasından dolayı 2 haftadır internete düzgün bir şekilde bağlanamıyorum. Müşteri hizmetlerine şikayetimi ilettim fakat benim kopma sorunumu internet hızımı 1.73 MBPS'ye düşürerek çözmüşler. Yani problemi yeni bir problem yaratarak çözüyorsunuz. Bağlantı hızımın tekrar eski hızına ( 8 MBPS) getirilmesini ve bağlantı kopmalarının çözülmesini istiyorum.

Mustafa 58 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön