30 Haziran 2015

TTNET Bağlantı Kopması Oluyor!

Sadece internet sinyalini almam bile 23 gün sürmüş; 24mb/s olması gereken hızı, 53 gün süren uğraşlarım sonucunda max 6 mb/s olarak alabilmiş bir müşteriyim. Bu haksızlık olmasına rağmen mevcut internet ile işlerimi yapmaya çalışıyordum lakin, bu sefer de sinyalim kesildi. 3 kez arıza kaydı açtırdım birkaç gün içerisinde, sonuç alamadım. Bağlattığım günden bu yana elit hizmetten tutun da doğrudan Telekom il müdürlüğüne ulaşmaya kadar her yolu denedim ancak bir türlü sağlıklı internet alamadım. Öğrenciyim ve internet sayesinde geçimimi sağlıyorum. Maddi manevi mağduriyet yaşamaktayım. Durumu defalarca firmaya belirttim ancak hiçbir sonuç yok. Parasını ödediğim interneti talep ediyorum sadece.

Onur 265 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Onur03 Temmuz 2015

    Tarafıma ulaşıldı ancak bir sonuç yok. Türk Telekom personeli ve TTNET müşteri hizmetleri birbirlerinin tam tersi yönde açıklama yapıyor. Birbirlerini yalanlıyorlar. Konuşmaları takip edip sorun çözülmezse mahkemeye başvuracağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön