11 Mayıs 2013 #1791529

Ttnet Bağlantı Kopması!

Telefon hattımdaki arıza nedeniyle yer altı kablolarında yapılan çalışmadan hemen sonra bağlantı kopmaları yaşamaya başladım ve bu 1,5 aydır devam ediyor. TTnet sorun modemde dedi, modem servisi de sorunun hatlarda olduğunu söyledi. Yeni modem aldım ama sorun devam ediyor.


Yaptığım her şikayette bağlantı hızım düşürülerek şu an 2 Mbit oldu, kopmalar da devam ediyor. Kopmalar dursa bile bu zamanda Ankara'nın ortasında ayda 65 TL alıp sonra 2 Mbit bağlantı vermek bir çözüm olabilir mi? Şu an cep telefonundaki internet bile evdekinden daha hızlı ve daha düzenli.


En azından dürüstçe sorunu çözemiyoruz diyip taahhütümü iptal edin ben de hattımı kapatayım daha fazla sinirlerimiz bozulmasın.

Mehmet 31 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet29 Mayıs 2013

    Bilgilendirmeden kastettikleri sorunun modemden kaynaklandığını tekrarlamak oldu. Ben de 20 tane yeni modem alsam kendilerini ikna edemeyeceğimi dolayısıyla bana sağlam olduğundan emin oldukları bir modem vermelerini ve onla denememizi önerdim, modemi verdiler, kopma devam etti, böylece modemden kaynaklı bir sorun olmadığı kesinleşti. Sorun devam ediyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön