22 Mayıs 2014

TTNET Bağlantı Kopma Sorununa Çözüm Yok

Şırnak Cizre de Eczane sahibi ve mesul müdürüyüm. İnternet bizim için işimizin olmazsa olmazı. İnternet imiz son bir iki aydır sürekli gidip geliyor. 10 dk stabil kalsa 10 dk boyunca gidiyor bir reçeteyi kaydedene kadar perişan oluyoruz.

Çevremizde hiç bir komşumuzun böyle bir sıkıntısı yok, modemimizde problem yok, TTNET arıza servisini bir kaç defa aradık bir sonuç alamadık. Cizre de ki servis elemanlarıyla görüştük bir netice alamadık. TTNET hizmet sağlayıcılarından şikayetçiyim.

Mikail 206 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön