25 Ocak 2014 #2256064

TTNET Bağlantı Kopma Sorununa Çözüm Bulamadı!

02.01.2014 tarihinden bu güne kadar (25.01.2014) internetimde sürekli kopma sorunu yaşıyorum daha önceki yaşadığım sorunları anlatmıyorum bile. Bu süre içerisinde sürekli ttnet i arayıp defalarca arıza kaydı bırakıyorum. Yaklaşık 1 aydır belki 30 defa görüşme yaptım. Kesinlikle hiç kimse gelip sorun nedir diye bakmadı.


Bırakın gelmeyi telefonla bile aramadı hiç kimse. Sadece diyarbakırdaki teknik servismi böyle bilmiyorum ama TTNET yüzünden psikolojim bozuldu artık. Bu hafta içinde sorunum giderilmezse aboneliğimi iptal edeceğim. Bu süre içerisinde cep telefonumdan TTNET ile yaptığım görüşme ücretlerinin de tarafıma ödenmesini isteyeceğim.

Ramazan 36 Okunma

Cevaplar

 • Ramazan12 Şubat 2014

  bir buçuk ay oldu hala aynı yazıklar olsun

 • Ramazan29 Ocak 2014

  bugünde bitti hala gelen giden arayan soran yok. kopma sorunu çözülmediği gibi artarak devam etmekte. santralden gelen ana kabloda kopukluk varmış. sorunu bulmuşlar ama kablonun kendi kendini onarmasını bekliyolar sanırım. zaten ttnet ilgilenmediği için kendi kendini tamir eder kablo yakında. ttne ten daha önce düzelir en azından. beklemekte fayda var. 1 ay bekledim. daha beklerim. ttnet i aramaktan dolayı her ay 100 tl cep faturası da öderim. herşey ttnet için.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön