06 Mayıs 2013 #1780415

Ttnet Bağlantı Kopma Sorunum Var!

Her 20 günde bir aynı problemi yaşıyorum ve can sıkıcı bir hal almaya başladı artık. Ne hikmetse, sizi her aradığımda sorun düzeliyor.


Belirli aralıklarla internet hattımda kopmalar yaşıyorum. Bir kere kopma başlayınca, belirli bir süre 3-4 dk aralıklarla internet kopuyor. Modemin ışıklarında vs. bir sorun yok. İnternet kopmuş iken tarayıcımdan şu mesajı alıyorum: "Şu anda cihazınıza ADSL sinyali ulaşmıyor. Öncelikle kablo bağlantılarınızı gözden geçiriniz. Kablo bağlantılarınızda bir problem yok ise İnternet Servis Sağlayıcınızla ile görüşerek ADSL hattınızı kontrol ettiriniz. " şeklinde bir uyarı veriyor.


Lütfen bu sorunla ilgili en kısa sürede bana ulaşın. Şikayet etmekten usandım artık.

Gürkan 899 Okunma

Cevaplar

 • Gürkan15 Mayıs 2013

  9 gün oldu tam olarak. Benim şikayetimle nasıl ilgilendiniz? O kadar mail atmama rağmen, hala neden bi geri gönüş alamaıyorum? sorunum çözülmüyor? Lütfen benim hattımı iyileştirmek ve daha iyi hizmet vermek için ne yaptığınızı sikayetvar.com'un değerli kullanıcılarıyla paylaşın. Merak içinde bekliyoruz.

 • Gürkan07 Mayıs 2013

  Sorunum hala devam ediyor, hala internet aşırı derecede yavaş ve hat sorunlu akk'yı doldurmamama rağmen hızım çok çok düşük TTNET'ten arayıp bilgilendirildim dün hatta çalışma olduğuna dair ama nasıl bir çalışma ise hala devam ediyor ben anlamadmı aydınlatılmak istiyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön