02 Şubat 2015

TTNET Bağlantı Kopma Sorunu!

Bağlantımız 3-5 dk aralıklarla kopuyor. Defalarca arıza kaydı oluşturduk ama bir çözüm çıkmadı. İşin daha ilginç yanı TTNET'ten aradılar ve 5 lira daha fazla ödeyerek üst pakete geçerseniz bu sorununuz çözülecek dendi. Bizde kabul ettik ama ne çözülmesi daha kötü oldu. 1 aydır problem devam ediyor.

İhsan 49 Okunma

Cevaplar

  • İhsan15 Şubat 2015

    Defalarca görüşme yaptım defalarca hasar kaydı oluşturuldu. Belki sorun benden kaynaklanıyor diye gidip modem satın aldım bos yere para vermiş oldum modeme. Sorunum devam ediyor çözüleceğe de benzemiyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön