18 Nisan 2013 #1749654

Ttnet Bağlantı Kopma Sorunu 3 Aydır Çözülmüyor!

Yalın internete başvuru yapalı yaklaşık 8 ay oldu. Bu süreçte ilk 4 ay sorunsuz olarak yüksek hızda 7 mps internete bağlandım. Ne kopma sorunu yaşadım ne başka bir sorun. Sonrasında hızda aşırı düşmeler başladı ve bağlantı kopma sorunu. Onlarca defa sorunu iletmeme rağmen ne bir çözüm bulundu ne de mantıklı bir yol gösterildi.


En son 2 görüşmemizde bağlantı kopukluğunun ev içindeki bağlantıyla ilgili olduğu söylendi. Bir elektrikçiye kablo bağlantısı yaptırmam sorunumun çözülmesi açısından gerekli diye iletildi. Fakat bu yöntemi de deneyip bulunduğum köye fazlaca ücret ödeyerek getirdiğim kişinin de bağlantıyı yapmasına rağmen aynı sorun devam ediyor. Ve ayda 60tl ödememe rağmen durum bu.

Ömer 33 Okunma

Cevaplar

  • Ömer06 Mayıs 2013

    Şikayetimiz halen devam etmekte. Bu süreçte firma yetkililerine birkaç durumu iletmek istiyorum. Zira ben bu sorunuma artık bir çözüm bulunacağına ihtimal dahi vermiyorum. Fakat belki bu önerilerimi kendilerini geliştirmek için kullanabilirler. 1- 3 aylık süreçte 100'ün üzerinde telefon görüşmesi yaptık.Her defasında farklı bir temsilci ile görüştüğümüz için aynı sorunu onlarca kez tekrar anlatmak zorunda kaldım. Böyle devam eden sorunlar için müşteriye özel bir temsilci görevlendirilebilir ki sorunumuza vakıf olsun ve aynı şeyleri her aradığımızda anlatıp durmayalım. 2- TTNet telefon desteği her defasında sorunumun çözümüne yönelik çalışma yaptı bunda bir sorun yok fakat yerel bazda bölgemizdeki teknik ekip malesef sorunu çözmek yerine daha da kötüye götürdü. Sorunumla ilgili incelemelerin ve düzeltmelerin yapıldığı bilgisi veriliyor her defasında fakat aynı müşterinin 100 den fazla şikayet talebi ve her defasında aynı sorunu iletmesi demek ki onlar için bir sorun teşkil etmiyor. Yapılan iş bilgisayar başından benim hızımla oynamaktan ötesi değil. 1 mps 8 mps arasındaki hızımla oynayarak sorun düzeldi diye arıza kaydı kapatılıyor. halbuki sorunumun hız ile ilgili olmadığı ttnet tarafından da defalarca dile getirildi. Görüşme kayıtları mevcuttur elinizde. 3- bu hafta evime gelen hat değiştirildi fakat sorun halen devam etmekte. Kısacası her ay 60 tl üzerinde fatura ödediğim halde uzunca bir süre 0,7 hızında internet ve günde 100'ün üzerinde bağlantı kopma sorunu. Müşteri memnuniyeti bu ise diecek bişey yok artık. hiç kimseye yalın interneti tavsiye etmiyorum. TTNET'in 3 aydan falza bir sürede bu sorunumu çözmemesini de kınıyorum !

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön