22 Nisan 2013 #1755585

Ttnet Bağlantı Kopma Sorunu!

Hat zayıflaması 45. 0 1. 5mb hız kullanıyoruz hat güncellemesi yapabilirmisiniz hat normale dönmesi için kopma sorunu yaşıyorum.

Oguz 31 Okunma

Cevaplar

  • Oguz28 Nisan 2013

    BAGLANTI SORUNU 1- Ttnet Fırması Alt Yapıdan Kaynaklanıyor Demekte 2- Alt Yapı Kontrol Edılmesı Ve Sorunun Çözülmesini Istıyoruz 3- Tum Mahallede Internet Kesık Durumda Sınyal Alamıyoruz 4- Hep Teknık Arıza Dıyorsunuz Ama Gıdermıyorsunuz 5- Santral Ekipleri Yaptıkları Isı Duzgun Yapmıyor Sıkayetcıyız 6- Sınyal Alamıyoruz Ve Gıderılmesse Tum Mahallece Sıkayette Dilekce Yazıcagız 7- Ttnet Fırması Santral Alt Yapıda Sorun Oldugunu Soluyor 8- Santral Ekıplerı Sorunlarla Ilgılenmıyor 9-Sorunu Yapıyorlar 5 Gun Sonra Sorun Tekrarlıyor

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön