11 Şubat 2014 #2287279

TTNET Bağlantı Kesintisi ve Yavaşlığı!

16 mbps hızlı İnternet hizmeti almış bulunmaktayım. Fakat internet kopmaları yaşamaya başlamıştım!,5 hafta boyunca sürekli Telekoma bildirdim. Her seferinde bir şeyler yaptılar. En sonunda sorunu düzelttiler.


Fakat belki düzelir diye bekledim 1 hafta. Neden derseniz. Başka bir sorunla karşılaştığım ve belki düzelir diye bekledim. Ama şunu biliyorum ki. İnternet hızımı düşürdüler. 9 ile 10 mbps arasında çalışıyor.


Bilgisayar Mühendisiyim ve Telekom firmasında stajda yaptım geçmiş yıllarımda. Neden nasıldır bilirim. Hızı düşürmelerinin nedenini. Fakat ben 16 mbps hizmet ücreti öderken, 16 olma şansı yok biliyorum ama 14 mpbs hız isterim. Bu mu hizmet anlayışınız?


Oysaki ilk 1 ay sorun yoktu.

Soner 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön