26 Ağustos 2013 #1975263

TTNET Bağlantı Kesintisi Bıktırdı Artık!

Ya 1,5 aydır bir sorunu çözemediniz. Adsl ve İnternet ışığı sönüp duruyor. 50 kere arıza kaydı verdik. Santral'ın işi neyse inceliyor hiç düzelmiyor. Akşam arayıp hattımı kapattırıyorum.


Ayrıca TTNET Müşteri Hizmetleri hiç bir şey bilmiyor. 150 kere aradım sizi sorunu çözemediniz. 100 kere Teknik Ekip istedik gelmedi.


Oyun mu oynuyorsunuz?

Alper 24 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön